Ettevõtte müügisaal on külastusteks avatud E-R 8.15 - 15.00

Tellitud kaupade väljastus toimub laost tööpäeviti kuni kella 17.00-ni

 

 

 

 

 

AvalehtTootedDisaintootedFormani

Formani

Formani on Hollandi päritolu ukse- ja aknalinkide, mööbli- jt sisustustarvikute tootmisega tegelev ettevõte. Valikust leiab tuntud disainerite loodud modernseid tooteseeriaid ja eelmise sajandi erinevate kümnendite disainiklassikuid (sh. Art Deco ja Bauhaus stiilis furnituuri). 

Pinnaviimistluse valik on väga lai:  poleeritud ja matt roostevaba,  PVD matt roostevaba, läikiv nikkel, PVD matt nikkel,  matt must, PVD matt must, PVD gunmetal, valge,  PVD matt messing,  katmata messing,  PVD läikiv vask,  PVD matt pronks, pronks ja erinevad puidutoonid.

 Formani pinnaviimistlused

Formani laias tootevalikus orienteerumiseks on tooteseeriad jagatud erinevateks kataloogideks. Tootekataloogidega saate tutvuda siin: 

 Formani RIVIO UUS KOLLEKTSIOON 2023!

    

 

 Formani BOBBY  

    

 

 Formani CONE 

    

 

 Formani ECLIPSE reddot winner 2021

    

 

 Formani ARC,  Formani INC

     Formani ONE

     Formani TWO

     Formani FOLD

     Formani BOSCO

     Formani TENSE

     Formani RIBBON

     Formani NOUR

     Formani SQUARE

     Formani EDGY

     Formani FERROVIA

     Formani BASICS

     Formani TIMELESS

    

Oluline teada! Formani ukselingid v.a. Basics tooteseeria sobivad kasutamiseks üksnes Euroopa (E) standardi lukukorpustel (sh. Bonaiti magnetlukkudel). 

Basics tooteseerias on mudeleid ja viimistlusi Skandinaavia (SC) standardi lukukorpustel kasutamiseks. Palun pöördu lisainfo saamiseks.

Modernseid lingimudeleid soovitame kasutada koos peithingede ja Bonaiti magnetlukkudega. Ühtse lõpptulemuse saavutamiseks soovitame linkide juurde valida nendega toon-toonis lukukorpused ning hinged. 

Klassikaliseid lingimudeleid soovitame kombineerida S.A.B. klassikaliste ja laias pinnaviimistlusvalikus lukukorpustega.