AvalehtTootedDisaintootedFormani

Formani

Formani on Hollandi päritolu ukse- ja aknalinkide, mööbli- jt sisustustarvikute tootmisega tegelev ettevõte. Valikust leiab tuntud diainerite loodud modernseid tooteseeriaid ja eelmise sajandi erinevate kümnendite disainiklassikuid (sh. Art Deco ja Bauhaus stiilis furnituuri). 

Pinnaviimistluse valik on väga lai:  poleeritud ja matt roostevaba,  PVD matt roostevaba, läikiv nikkel, PVD matt nikkel,  matt must, PVD matt must, PVD gunmetal, valge,  PVD matt messing,  katmata messing,  PVD läikiv vask,  PVD matt pronks, pronks ja erinevad puidutoonid.

 Formani pinnaviimistlused

Formani laias tootevalikus orienteerumiseks on tooteseeriad jagatud erinevateks kataloogideks. Tootekataloogidega saate tutvuda siin: 

 Formani BOBBY  UUS!

    

 Formani CONE UUS!

    

 Formani ECLIPSE UUS! reddot winner 2021

    

 Formani ARC

 Formani INC

    

 Formani ONE

    

 Formani TWO

    

 Formani FOLD

    

 Formani BOSCO

    

 Formani TENSE

    

 Formani RIBBON

    

 Formani NOUR

    

 Formani SQUARE

    

 Formani EDGY

    

 Formani FERROVIA

    

 Formani BASICS

    

 Formani TIMELESS

    

Oluline teada! Formani ukselingid v.a. Basics tooteseeria sobivad kasutamiseks üksnes Euroopa (E) standardi lukukorpustel (sh. Bonaiti magnetlukkudel). 

Basics tooteseerias on mudeleid ja viimistlusi Skandinaavia (SC) standardi lukukorpustel kasutamiseks. Palun pöördu lisainfo saamiseks.

Modernseid lingimudeleid soovitame kasutada koos peithingede ja Bonaiti magnetlukkudega. Ühtse lõpptulemuse saavutamiseks soovitame linkide juurde valida nendega toon-toonis lukukorpused ning hinged. 

Klassikaliseid lingimudeleid soovitame kombineerida S.A.B. klassikaliste ja laias pinnaviimistlusvalikus lukukorpustega.