TÖÖTAME 1. SEPTEMBRINI SUVISE TÖÖGRAAFIKU ALUSEL.
ETTEVÕTTE MÜÜGISAAL ON KÜLASTUSTEKS AVATUD
E-N 8.15 - 15.00. TELLITUD KAUPADE VÄLJASTUS TOIMUB LAOST E-N 8.15 - 17.00

AvalehtTootedDisaintootedColombo

Colombo

Colombo on 1990. aastal asutatud, ukse- ja aknalinkide, mööblifurnituuri ning vannitoaaksessuaaride tootmisega tegelev Itaalia ettevõte. Colombo valikust leiab tooteid nii klassikalisse kui ka modernsesse interjööri. 

Pinnaviimistlusi on uksetarvikute valikul saadaval üle 16 erineva tonaalsusega (sh tugevad ja vastupidavad PVD pinnakatted) ning Antologhia klassikalises seerias on esindatud naturaalne hõbe,  naturaalne messing ja pronks. 

Colombo pinnaviimistluste valikus on antibakteriaalne pinnakate SAFE TOUCH, mille näol on tegemist spetsiaalse, mikroobide ja bakterite kasvu pärssiva pinnakattega. SAFE TOUCH pinnakatet saab lisatasu eest tellida igale mudelile ja viimistlusele. SAFE TOUCH antibakteriaalne toime on saavutatud tänu epoksiidvaikudele ja hõbedaioonidele, mis ennetavad mikroobide ja bakterite kasvu. Pinnakatte efektiivsust tõestavad mitmed laboratoorsed katsed, millest on ilmnenud, et SAFE TOUCH pinnakate vähendab bakterite paljunemist 99,9%.  Soovitame lingid tellida antibakteriaalse pinnakattega kõrgendatud hügieenivajadusega kohtades nagu haiglad, koolid, lasteaiad, toitlustusasutused jms avalikud objektid. 

Oluline teada! Colombo ukselingid sobivad kasutamiseks üksnes Euroopa (E) standardi lukukorpustel (sh. Bonaiti magnetlukkudel). 

Modernseid lingimudeleid soovitame kasutada koos peithingede ja Bonaiti magnetlukkudega. Ühtse lõpptulemuse saavutamiseks soovitame linkide juurde valida nendega toon-toonis lukukorpused ning hinged. 

Antologhia sarja lingimudeleid soovitame kombineerida S.A.B. klassikaliste ja laias pinnaviimistlusvalikus lukukorpustega. 

Colombo laias tootevalikus orienteerumiseks on see jagatud erinevate kataloogide vahel. Tootekataloogidega saate tutvuda järgnevalt.

Modernsed ukse- ja aknatarvikud:
Colombo
Colombo TOP15 mudelid
Colombo ROBOTECH

    

Colombo MOOD UUS!

    

 

Klassikalised ukse-, akna ja mööblitarvikud: 
Colombo ANTOLOGHIA

     

 

Modernsed mööblinupud:
Colombo FORMAE

    

 

Vannitoatarvikud:
Colombo BATHROOM
Colombo BATHROOM PVD

    

 

Sildid ja viidad:
Colombo SIGNS