AvalehtTootedDisaintootedFritsJurgens

FritsJurgens

FritsJurgens on pöördhingede tootmise ja arendamisega tegelev Hollandi ettevõte, kelle valikust leiab erineva funktsionaalsuse ja kandevõimega tooteid väga erinevate parameetritega ustele.

FritsJurgensi pöördhingede erinevused tavapärastest hingedest seisneb selles, et:

- pöördhingedega uksi saab samaaegselt avada nii sisse kui ka välja;

- hinged ei kinnitu mitte ukse küljele, vaid üles ja alla;

- kogu süsteem on integreeritud ukselehe sisse, tänu millele ei jää nähtavale väljaulatuvaid osi ning ukse välimus jääb puhas ja minimalistlik;

- pöördhinged sobivad kasutamiseks väga erineva mõõdu ja kaaluga ustel nii sise- kui ka välistingimustes (kandevõime kuni 500 kg);

FritsJurgens pöördhinged on valmistatud vastupidavast, kõige kõrgema korrosioonikindlusega roostevabast terasest  (standard EN 1154, klass 4) ning on hooldusvabad.

FritsJurgensi valikus on neli erinevat pöördhinge mudelit: System M+, System M, System 3 ja System ONE

Uste paremaks fikseerumiseks kinnisesse- ehk 0°-asendisse leiab FritsJurgensi valikust ka uksemagnetid Flush. Lihtsa disaini ja tööpõhimõttega magnetid paigaldatakse üheltpoolt ukselehe allaossa, teiselt poolt lengi, seina või paarisukse puhul teise ukselehe sisse.  Uksemagnetitega pöördukse puhul võib alati olla kindel, et suletud uks on perfektselt seina või selle kõrval asuva uksega samas tasapinnas.

Tootekataloogiga saate tutvuda siin:

FritsJurgens